HomeAktuální situace na D3

Aktuální dopravní informace D3

V experimentálním módu jsme spustili aplikaci, která by měla ulehčit všem řidičům cestujícím pravidelně po dálnici do práce život. Uživatel naší aplikace bude vědět vždy a včas ty nejaktuálnější informace o dálničních nehodách, dopravních výlukách a místech, kde se tvoří dlouhé kolony automobilů. A to pouze přesně v místech a časech, která ho zajímají.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chcete dostávat zdarma automaticky informace o dopravní situaci na dálnici na Váš e-mail nebo přes SMS zprávu do mobilu? Pokud ano, zaregistrujte se zdarma zde. Pro přidání naší aplikace k oblíbeným odkazům, klikněte prosím zde.

Základní informace o dálnici D3

Dálnice D3 má spojovat Prahu a České Budějovice přes Tábor a pokračovat jižním směrem k výjezdu na Český Krumlov. Dále na hranice s Rakouskem má pokračovat jako Rychlostní silnice R3, kde se má spojit s připravovanou rakouskou rychlostní silnicí S10. Náklady na celou stavbu se odhadují na 63 miliard Kč. Zatím je zprovozněno 17 km u Tábora. Celý zprovozněný úsek je pro vozidla do 12 tun nezpoplatněný, pro vozidla nad 12 tun úsek v plném profilu zpoplatnění podléhá.

Více o dálnici se dozvíte zde.

Pokud se Vám naše aplikace líbí, podpořte nás prosím na Facebooku a dejte o ní vědět svým přátelům. Děkujeme.