HomeAktuální situace na D2

Aktuální dopravní informace D2

V experimentálním módu jsme spustili aplikaci, která by měla ulehčit všem řidičům cestujícím pravidelně po dálnici do práce život. Uživatel naší aplikace bude vědět vždy a včas ty nejaktuálnější informace o dálničních nehodách, dopravních výlukách a místech, kde se tvoří dlouhé kolony automobilů. A to pouze přesně v místech a časech, která ho zajímají.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chcete dostávat zdarma automaticky informace o dopravní situaci na dálnici na Váš e-mail nebo přes SMS zprávu do mobilu? Pokud ano, zaregistrujte se zdarma zde. Pro přidání naší aplikace k oblíbeným odkazům, klikněte prosím zde.

Základní informace o dálnici D2

Dálnice D2 byla postavena jako spojnice Brna a Bratislavy. Dálnice začíná na jihu Brna v městské čtvrti Horní Heršpice a prochází pouze Jihomoravským krajem až na státní hranici Česko/Slovensko, kde se v kilometru 60,7 napojuje na slovenskou dálnici D2 hraničním mostem přes řeku Moravu. Dálnice D2 je součástí IV. panevropského dopravního koridoru ve směru Drážďany – Praha – Brno – Bratislava – Budapešť – Arad – Craiova – Sofie – Plovdiv – Istanbul a evropské silnice E65. Všechny 4 úseky české dálnice D2 byly postaveny v parametrech tehdejší dálniční kategorie D 26,5/120.

Více o dálnici se dozvíte zde.

Pokud se Vám naše aplikace líbí, podpořte nás prosím na Facebooku a dejte o ní vědět svým přátelům. Děkujeme.