Home

Aktuální dopravní informace

Monitor Dálniční Dopravy je aplikace, která by měla ulehčit všem řidičům cestujícím pravidelně po dálnici do práce život. Uživatel naší aplikace bude vědět vždy a včas ty nejaktuálnější informace o dálničních nehodách, dopravních výlukách a místech, kde se tvoří dlouhé kolony automobilů. A to pouze přesně v místech a časech, která ho zajímají.

Zapomeňte na nespolehlivé a roztříštěné dopravní zpravodajství z různých médií. Naše aplikace dává úplně novou dimenzi dopravnímu zpravodajství, které sbírá případně detekuje ze všech dostupných zdrojů a konsoliduje je na jediném místě. Vše funguje zcela automaticky, přesně, cíleně a bezprostředně rychle.

Podpořte nás na Facebooku?

Budeme také rádi, když nás podpoříte na Facebooku klikem na Like tlačítko. Zde Vás také budeme pravidelně informovat chystaných nebo uvolněných nových funkcích aplikace.

O co jde

Cílem aplikace je informovat včas a cíleně své uživatele o dopravních kolonách na dálnicích způsobených jak dopravními nehodami, tak i stavebními pracemi. Aplikace každou minutu vyhodnocuje dopravní situaci na sledovaných dálnicích a pokud detekuje problém, bezprostředně o něm informuje uživatele, kterých se to týká. Více se o aplikaci dozvíte zde nebo v nápovědě.

Jak to funguje

Celý princip je jednoduchý
1. zdarma se zaregistrujete
2. vyberete si úsek dálnice, po kterém pravidelně jezdíte
3. zvolíte si orientační časy v kterých se po dálnici obvykle pohybujete a způsob upozornění na dopravní incident

Naše aplikace na základě takto zadaných údajů, pokaždé když dojde k nějakému dopravnímu incidentu na sledovaném úseku dálnice,tak Vám o něm doručí zprávu. A to jak na zadaný e-mail tak v budoucnu i přes SMS zprávu na mobil. Jakmile problém na dálnici skončí, aplikace Vás o tom bude informovat také.

Už nikdy nestůjte v dopravní koloně na dálnici. Buďte informování o každém dopravním incidentu na vaší dálnici jako první a najděte si včas alternativní objížďku.

Stav projektu

Aplikace nyní pokrývá celou dálniční síť České republiky a to jmenovitě dálnice D0, D1, D2, D3, D4, D5, D6, D7, D8, D10, D11, D35 a D46. Aplikace umí zatím pouze upozorňovat na dopravní incidenty pomocí e-mailové zprávy, podpora SMS zpráv bude doplněna později.Nepodařilo se nám totiž zajistit žádnou SMS bránu kde by bylo možné odesílat SMS zprávy zdarma. Pokud byste někdo věděl o možnosti jak bezplatně rozesílat SMS zprávy, dejte nám prosím vědet. Nově jsme pro Vás také připravili výběr těch nejaktuálnějších dopravních zpráv z celého Českého internetu, ktere najdete zde.

Kontaktujte nás

Pokud vás aplikace zaujala, případně chcete nahlásit chybu nebo námět na novou funkcionalitu, můžete nás kontaktovat na adrese [email protected].

MAJITELÉ SMARTPHONŮ S OPERAČNÍM SYSTÉMEM ANDROID POZOR! Připravili jsme pro Vás android mobilní aplikaci Monitor Dálniční Dopravy, které funguje bez jakékoliv registrace automaticky a zdarma. Aplikace si zjištujě z mobilního telefonu GPS pozici a automaticky informuje o problémech ve Vašem nejbližším okolí. Instalovat můžete v Google Play z tohoto linku.